Falu IF - Surahammar IF Typy
Przegląd meczu
04.02 - dzień, w którym Falu IF i Surahammar IF zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii Szwecja pod auspicjami turnieju HockeyEttan. Gra rozpocznie się o 13:00. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.
H2H i poprzednie wyniki
Podczas 5 meczów hokejowych drużyny Falu IF i Surahammar IF rywalizowały ze sobą, przy czym Falu IF wygrywało mecze 2, a Surahammar IF wygrywało mecze 3. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 10-19. Ostatni raz spotkali się w dniu 02.11.25 z końcowym wynikiem 5:3.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Falu IF we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
1 / 5 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Falu IF zwycięstwem w 2. tercji
5 / 10 ostatnich meczów Surahammar IF we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Falu IF we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Falu IF
5 / 10 ostatnich meczów Surahammar IF we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Falu IF we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji
1 / 5 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Falu IF zwycięstwem w 1. tercji
2 / 10 ostatnich meczów Surahammar IF we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji
Postaw:1x2 - 1 okres - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Falu IF nie zremisowało
4 / 5 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Surahammar IF nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 10 ostatnich meczów Falu IF we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Falu IF
7 / 10 ostatnich meczów Surahammar IF we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Surahammar IF
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Falu IF nie przegrała
1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Surahammar IF
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.02.2026 18:41
Falu IF przegląd
Na tej stronie można znaleźć wszystkie dostępne statystyki meczów hokejowych Falu IF. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 2.9 goli strzelonych na mecz i 2.9 straconych goli na mecz. Całkowita liczba bramek zdobytych i straconych przez drużynę to 5.8. Z tych 10 gry Falu IF wygrał 5 i przegrał 5 meczów. Ponadto klub hokejowy zdobył 29 i stracił 29 bramek.
Surahammar IF przegląd
Ta strona przedstawia wszystkie dostępne statystyki gry Surahammar IF w 10 meczach hokejowych, w których grali. Surahammar IF wygrał 3 i przegrał 7 gier w tych meczach. Biorąc pod uwagę ich występy, tracą średnio 4.1 bramek na mecz i zdobywają 2.5 goli. Łączna średnia bramek strzelonych i straconych przez drużynę to 6.6. Klub zdobył 25 i stracił 41 goli.
Przepowiednie meczów
Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Falu IF i Surahammar IF przewidzieliśmy, że 1x2 - Z1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu. Dlatego nasz obliczony współczynnik dla tego wyniku to 2.24, jeśli zakład wygrywa.
04/02/2026
Falu IF
Surahammar IF
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.02.2026 18:41